Правда про пилососи

Більшість покупців впевнені, що чим більше Вт вказано на корпусі блискучого пилососа, тим краще він прибирає. На жаль, це не завжди так і реальна потужність більшості пилососів виявляється невиправдано завищена з метою реклами. Єдиний вірний спосіб перевірити - розкрутити і прочитати на двигуні, а заразом переглянути всі плати, які не потрапили випадково в оригінальний канадський або американський пилосос китайські дешеві матеріали. Потужність потрібно визначати не за «споживаною пилососом», а за «потужністю всмоктування», що, як правило, вимірюється в аВт (аероватах).

Важлива деталь – пилозбірник. Багаторазові - потрібно витрушувати і задихатися в клубах пилу, зазвичай ще додатково вичищати руками волосся, що налипло, шерсть і т.д. Хочете, щоб і наступне прибирання пройшло більш-менш чисто - випрати мішок. Є паперові мішки, але їхній головний недолік у тому, що заповнюються вони зазвичай наполовину, а потім відсотків на 60 зменшують потужність всмоктування двигуна.

Пилососи з водяним фільтром на перший погляд найкраще вирішують проблему дрібного пилу, розчиняючи його у воді. Але лише на перший погляд. У процесі роботи водяний фільтр втрачає до 200 мл води – вона разом із пилом повертається до приміщення. Висихаючи, брудні водяні крапельки знову стають пилом. Прибирання пилососом з водяним фільтром або миючим пилососом – це просто свято для шкідливих мікрочастинок. Бактерії та грибки швидше розмножуються у вологій текстурі килимів, а найдрібніші частинки бруду розпорошуються разом із рідиною, яку втрачає під час роботи водяний фільтр. Деякі підрахунки свідчать, що 40% миючого розчину всмоктується пилососом назад, а решта хімії благополучно осідає на килимі. Відразу після збирання такі пилососи потрібно терміново вимити, інакше у брудній воді почнуться процеси гниття. Де мити після збирання зовсім не маленький брудний пилосос?

Також важливий аспект пилососу – рівень фільтрації. Завдяки численним науковим дослідженням з'ясувалося, що саме в 1% пилу, який не здатний вловити жоден найдорожчий фільтр пилососа, і містяться шкідливі речовини. Тут і пилові кліщі, і продукти їх життєдіяльності, бактеріальні та вірусні забруднення, пилок рослин, лусочки нашої шкіри, кухонна кіптява, тютюновий дим та багато інших шкідливих речовин та алергенів. Всі вони мають мікронні розміри і, підняті у повітря, можуть висіти у ньому довгий час. Саме через них домашнє повітря стає в 4-6 разів бруднішим і в 8-10 разів токсичнішим за зовнішній. Саме вони провокують астму та алергії. Звичайний пилосос, викидаючи потік повітря в приміщення, тим самим піднімає з підлоги ще не прибраний пил, суперечки мікроорганізмів і знову розносить їх по кімнатах. Дрібні частки пилу опускаються із швидкістю 0,2-0,5 метрів на добу. Тобто, навіть якщо прибираєте не Ви, а прибиральниця, Ви неминуче дихайте пилом після, оскільки це невидиме пилове тло на довгий час зависає в повітрі на рівні 50-90 сантиметрів від підлоги - якраз на тому рівні, де ми спимо, і де граються діти.

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами