Як вибрати очищувач повітря

Екологічна ситуація з кожним роком стає дедалі гіршою. Відповідно рівень забруднення повітря теж зростає (особливо у великих населених пунктах) і в даний час є досить високим, щоб впливати на погіршення стану здоров'я і навіть викликати різні захворювання. Якщо на вулиці собі нічим не допоможеш (мало хто зважиться ходити містом у ватно-марлевій пов'язці), то вдома можна створити досить безпечне середовище. Для цього необхідно придбати очищувач повітря. А, враховуючи нинішній стан атмосфери, знадобиться він не тільки алергікам і людям, які страждають на астму.

Крім промислового забруднення у повітрі міститься пил, частинки хімічних речовин, що використовуються для прибирання квартири, шерсть тварин, хвороботворні мікроорганізми. І чим швидше від цього буде очищено повітря вашого будинку, тим краще. На думку фахівців, для ефективного очищення пристрій повинен пропускати через себе все повітря не менше трьох разів на годину. А якщо в будинку є курці або люди, які страждають на алергію - краще, щоб повітря очищалося ще частіше.
При виборі очищувача слід керуватися насамперед площею приміщення, яку обслуговуватиме прилад. Крім того, очищувач повинен бути досить тихим і обов'язково повинен мати механічний фільтр, тому що за його відсутності термін служби основного фільтра значно знизиться. Очищувачі повітря різняться на кшталт основного фільтра. Можна виділити:
1. Вугільні фільтри, в яких для очищення повітря використовується активоване вугілля. Вугільні фільтри затримують більшість видів забруднень, але їх часто доводиться змінювати, що є істотним недоліком.
2. Електростатичні або іонізуючі фільтри, які заряджають пил та інші частинки позитивними іонами, після чого прилипають до негативно заряджених пластин фільтра. Такі фільтри забезпечують дуже якісне очищення. Крім того, їх можна чистити власноруч, не боячись пошкодити прилад.
3. Фільтри HEPA або UPLA, які дозволяють очистити повітря з ефективністю 99%. Але вони досить дорогі і рекомендуються в основному для алергіків.
4. Фотокаталітичні фільтри, принцип дії яких ґрунтується на розкладанні різних забруднювачів до нешкідливих для людини сполук. Фотокаталітичні фільтри легко впораються з тютюновим димом.

5. Водяні фільтри, що очищають повітря від більшості видів забруднень і дуже рідко ламаються. У водяних фільтрах все забруднення стікає в спеціальну кювету, яку потрібно іноді змінювати. Крім очищувачів повітря, водяний фільтр використовується у пилососах марки Rainbow. Пил будь-якого розміру, потрапляючи у водяний фільтр, намокає, важчає і залишається в колбі, а після прибирання весь зібраний бруд виливається в каналізацію і назавжди залишає Ваш будинок. Мокра пил не літає, тому назовні виходить тільки чисте, свіже, зволожене повітря. Наявність водяного фільтра в пилососах Rainbow дозволяє забезпечувати ідеальну чистоту будинку, позбавляє Вас необхідності проводити звичайне вологе прибирання і може навіть замінити очищувачі повітря і зволожувачі повітря.

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами